Březen 2009

Ať žijí Tudorovci!

28. března 2009 v 0:01 | Zuzík
Mno, nejspíš jste si mohli povšimnout (ti, kteří tento seriál žerou ako já), že již skončila první řada a já už se nemůžu dočkat té další. Ale abych si zkrátila čas čekáním, rozhodla jsem se o poslání několika dopisů hlavním představitelům. Tak snad se mi brzo poštěstí a budu mít nějaké korunky na poslání.

Jinak chci taky poslat některým hercům z Nového Měsíce, což úpa žeru, Robert, prostě luxus a taky mega oblíbenejm star jako jsou například jezdci Formule 1 (bože, já su ten nej fanda) či hercům z filmu Mama Mia!! (lovuju a nejen já).

Spřátelené blogísky

27. března 2009 v 23:54 | Zuzík |  Spřátelené blogy
Takže zlatí!

Jelikož již tento blog provozuji nějakou dobu a vím, že je spousta lidí, kteří též provozují blogy s podobnou, ne-li stejnou tematikou, a proto hledám SBéčka, ať už o sbírání či nikoliv.

Podmínkou je chození na můj blog a psaní komentů, na oplátku budu tvůj blog propagovat na svých stránkách a též k tobě chodit.

Klidně mi můžete poslat i ikonku, ráda vystavím!

24.2.2009

19. března 2009 v 17:02 | Zuzík |  Zatím čekám
Tak trošku opožděně ale přeci sem vkládám mé žádosti ze dne 24.2.2009.

Goeffrey Rush

posláno: dopis, SAE, 2 fotky

Bohužel jsem nebyla moc při korunkách a proto zkouším štěstí :D

Will Ferrell

posláno: dopis, SAE, fotka

Plomííň Samí, ale to víš no, poslala jsem sice fotku ale trošku jsem riskla poštovný :D

Kaspar Capparoni

posláno: dopis, SAE, 2 fotky

Jsem nenapravitelná :D

Posláno myslím 9.3.2009

18. března 2009 v 18:48 | Zuzík |  Zatím čekám
No tak to je pech. Psala jsem Romčovi před týdnem a teď koukám na nějakou stránku a on posílá tištěné kartičky. To mě dorazilo, protože ho mám moc ráda a je to docela smutný, kord když jsem se těšila na jeho pravý podpis. Ale třeba mě mile překvapí :D

Absťák jako vždycky

18. března 2009 v 15:16 | Zuzík
Milý zlatí!

Tak zase abstinuji. Po tom, co mi minulý týden v pondělí přišli tři autogramy (který sem dám, až se mi opět zprovozní scener) jsem nedostala ani ťuk. A to že jsem rozeslala tolik dopisů, co to jen šlo. Nejspíš bych sem měla napsat, komu a kdy jsem psala, no to mě nenapadlo. Teď jenom scháním prašule, abych mohla kupovat odpovědky, fotky a poštovný, který je teda extrémní. Mno jo no, aspoň někdo dobře prosperuje (myslím tím české pošty).
No, akorád mám teď docela frmol, škola, můj nový projekt Help Angel a zase další škola, tentokrát kouzelnická, je toho moc.

Ale nebojte se, snad si někdy udělám čas, a doufám že to bude brzy.

Kam se poděla slušnost?

10. března 2009 v 18:25 | Zuzík
Tento článek píši na podporu mého milovaného SBéčka Sammy, která byla sprostě jedním nejmenovaným časopisem připravena o autorská práva. Byla vlastně okradena o údaje, které dala na svůj blog. A to je pro mě docela šok. Že to dělají blogaři, jsme si už nejspíš všici zvykli, ale že i média se pouštějí do tohoto nehorázného svinstva, že to tak řeknu, to je i pro mě moc.

A proto mě napadlo udělat petici, aby napsali do BRAVA, kdo byl opravdu původcem článku nebo alespoň jeho částí. Kdo souhlasí, nechť napíše do komentu a připíše svůj názor, abychom ho kdyžtak mohli použít.

Myslím, že by to bylo fér.

9.3.2009

9. března 2009 v 19:07 | Zuzík |  Zatím čekám
Dneska jsem měla opět cestu na poštu a tak jsem letěla poslat dopis pro mého oblíbence, Romana Koudelku. Doufám, že mi odpoví.

adresu sem dám, ale zatím nemůžu najít ten papír, na kterém to mám

No a taky mi dneska přišli autogramy, z čehož jsem byla hotová, protože poprvý za dobu, co sbírám, mi přišel dopis s ameriky s neorazítkovanou známkou, takže jsem jí logicky sloupla a použiju jí příště. No a taky jsem si koupila odpovědku, akorád vždycky nevím, ke kterýmu dopisu jí přiložit.

Až budu mít více času, dám sem fotky autogramů spolu s adresami, ale teď makám na vzhledu stránky a na psaní své knihy, tak to asi moc brzy nebude.