Naprosto skvělý

7. června 2009 v 6:50 | Zuzík
Tak pro dnešek trošku odbočím od autogramů, i když jen malinko. Včera jsem zažila opravdu skvělý zážitek. Asi to nevíte, ale já hrála 6 let na kytaru na ZUŠ, teď se tomu věnuji ve volném čase.

No a u nás ve městě (Zruč n.S.) se každé dva roky pořádá kytarová soutěž. Letos se konal 3. ročník (ve dnech 4.6. - 7.6.) a do poroty byli pozvání obzvlášť dobří kytaristé. Avšak mne nejvíce nadchnul pan profesor Štěpán Rak, vynikající kytarista a též skladatel. Jelikož jakožto bývalá kytaristka musím být u toho, když moji kamarádi a též kytaristé z bývalé třídy kytary hrají, přišla jsem se podívat na kategorii kde hráli. Mohu říci, že mě dodnes zaráží (a to už dva roky nehraju), jak jsem si mohla v dobách svých největších úspěchů pamatovat třeba i 11 skladeb! To prostě nepochopím.

No ale už ke včerejšku. Každý večer, od čtvrtka do soboty, se v místním kostele pořádali kytarové koncerty. Všechny byli úžasné, ale včera vystupoval profesor Rak a to byl teprve zážitek. Jeho kompozice, obohacené vlastním hlasem, byli jedinečné a i přesto, že jsem ke konci už nemohla posedět (protože mě chytnul močový měchýř), to bylo úžasné. A tak jsem si usmyslela, že musím mít pana Raka autogram. Takže scháním adresu (teda už ne, mám jí) a budu se těšit, pokud ten autogram opravdu získám No, stejnak se to nakonec těch autogramů týkalo, tak nevím, co řeším. Jinak už na mě jde absťák, a to tak že hodně, takže jestli mi v pondělí nic nepřijde, tak se asi zblázním už s toho :D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Darling Darling | Web | 23. listopadu 2009 v 18:02 | Reagovat

Pan Štěpán je opravdu mistr svého oboru. Měla jsem tu čest být svědkem několika jeho koncertů. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama